CFORCE 625 Overland - Del AUTO

Apžvalga

CFORCE 625 OVERLAND

CFMOTO CFORCE 625 OVERLAND yra naujesnė CFORCE 625 Touring keturračio versija, sukurta tiems, kas planuoja keturračiu leistis į nuotykius, keliones, medžioklę ar žvejybą.
Šis keturračio modelis aprūpintas visais reikalingiausiais priedais, kurie suteiks jūsų kelionei išskirtinį komfortą ir papildomą saugumą. Standartinėje įrangoje keturratis yra aprūpintas priekiniais ir galiniais apsauginiais lankais, galine daiktadėže, apsauginiu stiklu ir rankų apsaugomis, pilna dugno apsauga.
CFMOTO CFORCE 625 OVERLAND išryškina visas universalias keturračio savybes, leisdamas jums mėgautis nuotykių kupina laisve. Susijunkite su gamta, atraskite nepažintas vietas ir patirkite naujus iššūkius su šiuo aukštos kokybės keturračiu. Nesvarbu, ar esate profesionalus vairuotojas, ar pradedantysis, šis keturračio modelis suteiks jums malonumą ir patogumą, kurių jums reikia mėgautis kiekviena kelione.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto

Kaina 8900€

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

Specifikacijos

CFORCE-625-OVERLAND-45-Angle-Gray (1)

Funkcionalumas

„CFORCE 625 OVERLAND“ keturratis yra varomas visiškai nauju 580cc tūrio varikliu, su keturiais vožtuvais, turinčiu EFI sistemą (Elektroninę kuro padavimo sistemą), skysčiu aušinamu varikliu, kurio aušinimo skysčiu technologija  daugiau nei du dešimtmečius buvo nuolat tobulinama CFMOTO inžinierių. Galingą sukimo momentą su 33 kW išeinamąja galia sukuria „CVTech“ transmisija ir išcentrinė sankaba.

Išmanioji, jautri greičiui EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo sistema) automatiškai reaguoja į transporto priemonės greitį ir suteikia tikslią pagalbą vairuotojui. Važiuojant mažu greičiu vairuoti yra lengva ir nereikia jokių pastangų, todėl yra paprasta atlikti manevrus siaurose erdvėse. Važiuojant dideliu greičiu transporto priemonė greitai reaguoja į vairo pasukimus ir yra stabili, kas padidina vairuotojo pasitikėjimą važiuojant sudėtingais keliais ir įveikiant kliūtis juose.

 

Įranga

LCD rodmenys, LED tipo galiniai, priekinia žibintai, rankų apsaugos, keleivio sėdynės nugaros atlošas, Kablys Su El. Išėjimu, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, T3b tipo patvirtinimas, lengvo lydinio ratlankiai, 12V Išėjimas El. Prietaismas + USB

Kodėl pasitikėti CFMOTO keturračiais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Nuo 2009 metų daugiausiai Lietuvoje parduotų keturračių prekės ženklas
  • CFMOTO – Vienintelis keturračių prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rusijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis keturračių gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją be ridos ribojimo.

Galerija