450SR ABS - Del AUTO

Apžvalga

450SR

450SR yra sportinis motociklas įsibėgėjantis nuo 0 iki 100 km/h per mažiau nei 5s, tokią akceleraciją pasiekia tik motociklai, kurių litražas siekia 600cc.
Superautomobilio formas primenančios motociklo linijos, jį kuriant, buvo tobulinamos vėjo tunelyje, tad važiuojant dideliu greičiu, ant motociklo sumontuoti aerodinaminiai elementai sukuria papildomą prispaudžiamąją jėgą ir taip didina stabilumą kelyje ar trasoje.
Kuriant šį modelį buvo pasinaudota žiniomis, gautomis iš pasaulio čempionate „Moto3“ klasėje dalyvaujančios gamintojo komandos sportininkų bei inžinierių tam, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas dinamikos ir komforto balansas.

Nuotraukoje atvaizduojama transporto priemonė gali neatitikti realaus produkto.

Kaina 5990€

Specifikacijos

450SR-Sport_front

Funkcionalumas

Ryškūs priekiniai ir galiniai LED žibintai gerai apšviečia kelią net ir važiuojant šlapia danga ar naktį. Dėka ryškesnių animuotų LED posūkių signalų, jūs būsite geriau matomi kelyje.

Į sportinį vairavimą orientuota priekinė ir galinė pakaba užtikrina gerą stabilumą ir tikslų valdymą. Galinis amortizatorius su svirtine pakaba sujugnti kelių jungčių konstrukcija, kuri dažniausiai naudojama „Superbike” tipo motocikluose. Tai užtikrina motociklo stabilumą intensyvaus vairavimo metu. Papildomai, norint užtikrinti saugumą, motociklas turi priekinius „Brembo” stabdžius.
12,7 cm skersmens spalvotas TFT ekranas palaiko navigacijos funkciją ir suteikia galimybę valdyti daug motociklo parametrų.
„T-BOX“ sistema, naudojant išmaniojo telefono programėlę. Taip pat, dėka šios sistemos, telefone bus galima matyti visų kelionių statistiką bei nubrėžtu maršrutu, važiavimo greičiu ir kitais duomenimis. Laikantiems motociklą viešose vietose, tai leis jaustis ramiau dėl į telefoną ateinančių pranešimų, jeigu motociklas buvo pajudintas.
Įmontuotos A ir C tipo USB krovimo jungtys suteiks galimybę krauti įvairių tipo telfonus ir prietaisus.

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, visų spalvų TFT prietaisų skydelis, ABS stabdžių sistema, USB jungtis, „T-Box” sistema.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti daugiau nei 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 450SR motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Galerija