800NK - Del AUTO

Apžvalga

800NK

Modernus „Naked“ stiliaus dizainas, galingas 799cc variklis su išskirtiniu riaumojančiu garsu, suteikia 800NK motociklui žavesį, kurio nepamiršti net ir baigęs savo kelionę.

Aprūpintas moderniomis technologijomis, kurių dėka 800NK valdosi labai lengvai, nesvarbu ar jau turi didelę vairavimo patirtį ar tik pradėjai važinėtis motociklais. Ar jau esi pasirengęs jį išbandyti?

Kaina 8290€

Specifikacijos

800NK_Zircon-Black_Left-45-min

Funkcionalumas

799cc variklis su dvigubais subalansuotais velenėliais, kurie kartu su 285° laipsniais pasvirusiu alkūniniu velenu leidžia varikliui dirbti be vibracijų. Dviejų cilindrų variklis sugeneruoja 95 arklio galias ir išvysto 79 Nm sukimo momentą. Ši galia leidžia motociklui pasiekti didesnį nei 220 km/h greitį.

Deka „Bi-directional Quickshifter“ sistemos, vairuotojui sankabą tereiks naudoti parkuojant motociklą bei norint jį užkurti. Paprastas ir greitas pavarų perjungimas leis susikoncentruoti į kelią ir jo teikiamus įspūdžius.

”CF-SC” praslystanti sankaba užtikrina pavarų perjungimo sklandumą, tuo pačiu saugodama motociklo variklį nuo žalos, kurią daro žemesnės pavaros permetimas. Taip suteikiamas dar komfortiškesnis bei saugesnis motociklo valdymas.

 

Įranga

Lieti ratlankiai, galiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, LED posūkiai, 8 colių TFT prietaisų skydelis, USB jungtis, greičio palaikymo sistema, vairo stabilizatorius, “quickshifter” greitas pavarų perjungimas, CF-SC praslystanti sankaba, KYB amortizatoriai, 3 važiavimo rėžimai, sąsaja su išmaniuoju telefonu, „Apple CarPlay”, „Keyless” sistema.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

  • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
  • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
  • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
  • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rusijoje, Kanadoje, Australijoje
  • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

CFMOTO 800NK Touring motociklui suteikiama 3 metų gamintojo garantija.

Galerija