Apžvalga

CONTINENTAL GT

Šiuolaikinė kultūros ikonos, kurią sudaro dalis originalaus britų „CAFÉ RACER“ stiliaus, interpretacija, laisvos dvasios ir stilaus demonstracijos išraiška.

Kaina 6600€

Specifikacijos

Istorija

Pasisėmęs įkvėpimo iš 1950-ųjų ir 60-ųjų metų „CAFÉ RACER“ kultūros, naujasis „CONTINENTAL GT 650 TWIN“ atkuria mūsų „CONTINENTAL GT 250“ dvasią. Dizaino ikona, tai puikus tradicijų ir modernumo mišinys su skulptūriniu degalų baku, energinga pozicija ir palinkusia vairuotojo padėtimi. Visi tradicinės „CAFÉ RACER“ kultūros bruožai yra puikiai tinkami raižyti užmiesčio kelius ar gerai pasilinksminti miesto gatvėse.

UŽKARIAUKITE POSŪKIUS

Rėmas sukurtas kartu su legendiniu „HARRIS PERFORMANCE“, kruopščiai patikrintas dėl ilgaamžiškumo, padeda puikiai balansuoti ir lengvai valdyti motociklą. Šis rėmas kartu su specialiai pritaikyta pakaba ir dvigubais dujiniais amortizatoriais su išoriniu rezervuaru suteikia optimalų komforto ir jausmo derinį, o važiuoklė užtikrina, kad su „GT 650“ užmiesčio keliais skrietumėte dinamiškai, gyvybingai ir vikriai.

VAIRUOKITE IR MĖGAUKITĖS

Naujasis GT650 atspindi savo protėvių stilių, tačiau tai yra visiškai naujas motociklas. Jo ergonomika suteikia galimybę lengvai pasiekti vairą, kad būtų užtikrintas optimalus vairavimo pojūtis ir patogumas. Galinės padėties pakojai pagerina posūkio prošvaisą taip palenkdami vairuotoją į priekį, kad patirtų tą „vienintelį“ sportinį jausmą su GT, todėl galima mėgautis greitai pralekiant gatvėmis arba skriejant mėgstamiausiais vietiniais keliais.

JAUSKITĖS SAUGIAI

Klasikiniai estetiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su „PIRELLI FANTOM SPORTCOMP“ padangomis, kurių konstrukcija ir derinys buvo specialiai sukurtas „ROYAL ENFIELD“ prekiniam ženklui, kad palengvintų važiuoklės ir pakabos darbą visomis važiavimo sąlygomis. „BREMBO“ dvigubo stūmoklio stabdžiai, esantys priekiniame hidrauliniame diske, ir „BOSCH“ dviejų kanalų abs sistemos derinys užtikrina sklandų stabdymą su progresyviu atsaku.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!