Apžvalga

INTERCEPTOR

Išskirtinis, modernus, klasikinis kelių žvėris – Tai malonumas lygiai taip pat lengvai ir gracingai važiuoti vingiuotais užmiesčio keliais, autostradomis ar miesto džiunglėmis tiek pradedantiesiems motociklininkams, tiek ir patyrusiems vairuotojams.

Kaina 6200€

Specifikacijos

Istorija

Įkvėptas ikoniškojo 60-ųjų „INTERCEPTOR“, kuris populiariausias amerikos vakarų pakrantėje, puikiai įsiliejantis į paprastą, linksmą laiko pasakojimą, naujasis „INTERCEPTOR 650“ dvynys atpasakoja saulėtosios kalifornijos paplūdimio gyvenimą. Ši moderni klasika, tai britų geležinio žirgo esmė kartu su kalifornijos dykumų veržlumu, jungianti nesenstantį stilių ir šiuolaikinę charakteristiką.

LENGVAI ATEINA, LENGAI IŠEINA

Rėmas sukurtas kartu su legendiniu „HARRIS PERFORMANCE“, kruopščiai patikrintas dėl ilgaamžiškumo, padeda puikiai balansuoti ir lengvai valdyti motociklą. Šis rėmas kartu su specialiai pritaikyta pakaba ir dvigubais dujiniais amortizatoriais su išoriniu rezervuaru suteikia optimalų komforto ir jausmo derinį, o važiuoklė užtikrina, kad „INTERCEPTOR 650“ būtų dinamiškas ir jautriai reaguojantis, apsukrus mieste, stabilus greitkeliuose ir vikrus vingiuotuose keliuose.

TAI, KAS SVARBIAUSIA

Oru ir tepalu aušinama lygiagreti dviguba sistema pasirinkta dėl savo autentiškos, neapkrautos formos. 648 cm3 variklis yra sukurtas važiuoti gyvenimiškomis sąlygomis, naudojant pakankamai galios, kad būtų paprasta važiuoti miesto eismo sąlygomis ar be pastangų skrieti atvirame kelyje. Dvigubas droselio korpusas sujungtas su itin tikslia „bosch“ kuro padavimo sistema ir variklio valdymo sistemos (EMS) derinimu leidžia droseliui tobulai reaguoti visame apsisukimų diapazone.

SKLANDUS VALDYMAS

Klasikiniai estetiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su „PIRELLI FANTOM SPORTCOMP“ padangomis, kurių konstrukcija ir derinys buvo specialiai sukurtas „ROYAL ENFIELD“ prekiniam ženklui, kad palengvintų važiuoklės ir pakabos darbą visomis važiavimo sąlygomis. „BREMBO“ dvigubo stūmoklio suportai, esančios priekiniame hidrauliniame diske, ir „BOSCH“ dviejų kanalų ABS sistemos derinys užtikrina sklandų stabdymą su progresyviu atsaku.

Galerija

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI!